Clouenail Franchise Bayilik

Clouenail Güzellik MerkeziTürkiyeAvrupa ve Orta Doğu‘daki yatırımcılara franchise fırsatı sunmaktadır. Franchise bedeli bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Clouenail Güzellik Merkezi, güzellik merkezi franchise almak için en güvenilir işletmelerden biridir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrinde bulunan şubeleri franchise’dır. Anahtar teslim güzellik merkezi projesi olarak sizler de bu aileye dahil olabilirsiniz.

Güzellik ve bakım sektörü de diğer birçok sektör gibi pandemi günlerinde bir miktar darbe almış olsa da, bu sektör kesinlikle potansiyeli açısından yatırımcılar için en heyecan verici sektörlerden biri olmuştur.

Clouenail’in franchise modeli ile doğrudan güzellik sektöründe deneyimli olmaya ihtiyaç duymadan, sadece birkaç hafta içinde bu sektörde kendi başarılı marka işinizi yürütme fırsatı yakalayabilirsiniz. Peki, neden Clouenail ailesi?
İşte, yatırım fırsatı olarak Clouenail Güzellik Merkezi’ni seçmeniz için önemli noktalar…

• Türkiye’deki en büyük ve en başarılı güzellik merkezi
• En hızlı büyüyen güzellik merkezi zincirlerinden biri
• Kadınların güçlenmesine yardımcı olur
• Yüksek marka güvenirliğine sahiptir
• Kanıtlanmış yüksek yatırım getirisi

Clouenailfranchise ve çalışanlarına özel eğitim programları da sunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’de franchise’larına pazarlama desteği sağlamak için güçlü bir ekibe sahip olan ilk güzellik markasıdır.
Türkiye’deki en büyük güzellik merkezi franchise fırsatı Clouenail Ailesi, Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zinciridir.